sexta, 14 dezembro 2018

Tomada de Posse do Reitor, Vice-Reitores e do Pró-Reitor Universidade de Díli para o Período 2015-2017

 

Liu husi desizaun Konselhu Administrasaun e Jestaun Fundasaun BOAKRIL Nu. 01/D-CAG/F.BOAKRIL/VII/2015 konaba Nomeasaun ba Reitor e Vice Reitores Universidade Dili (UNDIL) ba Periode Mandatu Junhu 2015 ate Junhu 2017, hili ona  Estrutura Reitoria Universidade Dili iha 16 Junhu 2015  maka hanesan tuir mai :

Reitor : Prof. Estevão da Costa
Vice-Reitor I : Prof. Alarico M. Tilman / Assuntos Académicos
Vice-Reitor II : Prof. Tomas A. Correia / Administração e Finanças
Vice-Reitor III : Prof. Andre da Costa Belo / Assuntos dos Estudantes
Pró-Reitor : Prof. Azancot de Menezes / Inovação Educacional, Avaliação Instituicional e Relações Internacionais

 

Parcerias :